... ...

EŞİMİ ÖYLE GÖRDÜM KENDİME GELEMİYORUM

loading...

EŞİMİ ÖYLE GÖRDÜM KENDİME GELEMİYORUM

Eşim yaklaşık 1,5 senedir namazında niyazında, yurtdışında yüksek lisans yapmış düzgün bir insan. Daha doğrusu ben öyle tanımıştım. Ben ona hep şakayla karışık, “Yurtdışında kızlarla gezip tozmuşsun, hayatını yaşamışsındır” derdim, o da bana “Ben hiç öyle biri olmadım, kız peşinde koşmadım, yani o kadar sekse düşkün bir erkek değilim” derdi.
Yaklaşık bir sene önce eşimin Facebook hesabında ekli olan bir Rus kızın profiline girdim, baktım. Kızın fotoğrafları herkes tarafından görülebiliyordu. Bir albüm yapmış, eşimle el ele, kol kola, diz dize fotoğrafları vardı. Tabii bu bizden önce yaşanan bir olay. Yine de bu yüzden aramız bozuldu çünkü bana hep kadın peşinde olmayan biri olduğunu söylerdi. Neyse, gel zaman git zaman evlendik. Geçen hafta eşim kendi mail adresini benim bilgisayarımda açık unutmuş. Ben de girdim adrese, gönderilenlere baktım.
Farklı farklı Rus kadınlarla fotoğraflar, yazışmalar gördüm. Daha sonra başka bir mailini açtım ve bir video gördüm. Bu videoda eşimin yurtdışında iki sene beraber olduğu kız arkadaşıyla ilişkiye girerken çektiği görüntüleri gördüm. Bu videoyu da o zaman, yani 2009’da o kıza maille göndermiş. Ablacığım, her ne kadar benden önce yaşanmış olsa da, gözümün önünden gitmiyor bu görüntüler.

loading...

Konuya Geri Dön: EŞİMİ ÖYLE GÖRDÜM KENDİME GELEMİYORUM

Bu Resmi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık