... ...

EŞİMİ ÖYLE GÖRDÜM KENDİME GELEMİYORUM

loading...

EŞİMİ ÖYLE GÖRDÜM KENDİME GELEMİYORUM

Böyle bir anı videoya çekmek nedir? Ben eşimi sanki hiç tanımamışım gibi hissediyorum. Eşim bana kadın meraklısı olmadığını söylerdi. Ama gördüm ki hiç de söylediği gibi masum biri değilmiş. Sekse düşkün biriymiş. Sence ne yapmam lazım? O kadar utanıyorum ki, bunları senden başka kimseye anlatamıyorum. *Rumuz: Bamaşka biriymiş
Eşinin namazında niyazında, aklı başında biri olduğunu düşünürken birden karşına çıkan bu tablo, izlediğin o video seni ne kadar sarstıysa da haklısın. Bir erkeğin evlenmeden önce elbette birçok kadınla ilişkisi, cinsel hayatı olacaktır, bu çok doğal. Ama bu çirkin görüntüler ve Rus hanımla uzun süren beraberliği seni belli ki çok etkilemiş. Biliyorum ve anlıyorum ki, şu anda eşinle ilişkiye girmek bile istemiyorsun.
Onun sana bütün yaşadıklarını anlatmasını da bekleyemezsin. Senin saf ve temiz bir kız olduğunu bildiği için, sana bu yönünü göstermek istemeyebilir. Evet, yaptıkları pek hoş değil ama bana evli barklı kadınlardan bazılarının “Eşim benimle beraber olmak yerine, porno izlemeyi tercih ediyor” diye yazdıklarını biliyor musun, kızım.

loading...

Konuya Geri Dön: EŞİMİ ÖYLE GÖRDÜM KENDİME GELEMİYORUM

Bu Resmi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık